Szkoła Sióstr Salezjanek - News

Strona Główna. Najbliższe zebranie z Rodzicami odbędzie się w środę 7 marca o godz. 17.00. Dnia 02.03.2018 Kategoria Bez kategorii. REKRUTACJA na rok 20182019. Od 1 marca 2018 r. rozpoczynamy REKRUTACJĘ. Szkoły podstawowej na rok szkolny 20182019! Dokumenty i regulamin rekrutacji dostępne w zakładce. Nie obowiązuje rekrutacja, tylko zapisy. Tu decyduje kolejność zgłoszeń! Istnieje możliwość utworzenia też klas starszych. Wniosek do klasy czwartej i starszej. Odbędzie się zebranie Rady Rodziców,.

OVERVIEW

The domain szkolasalez.waw.pl presently has an average traffic ranking of zero (the lower the better). We have analyzed zero pages within the web page szkolasalez.waw.pl and found one website linking to szkolasalez.waw.pl. There are one public web accounts linked to this website.

SZKOLASALEZ.WAW.PL TRAFFIC

The domain szkolasalez.waw.pl is seeing diverging levels of traffic throughout the the year.
Traffic for szkolasalez.waw.pl

Traffic ranking (by month) for szkolasalez.waw.pl

Traffic ranking by day of the week for szkolasalez.waw.pl

Strona główna - Siostry Salezjanki - Zgromadzenie Córek Maryi Wspomożycielki

Siostry Salezjanki - Zgromadzenie Córek Maryi Wspomożycielki. Tworzymy razem wspólnotę apostolską, w której młodzi mogą doświadczać radości życia dla Boga w służbie innym. Modlitwa życia jest naszym radosnym hymnem uwielbienia. Przeplata ona chwile dnia, abyśmy mogły być dla drugich. Ważnym elementem naszej duchowości jest misyjność wyrażająca się w gotowości służenia innym w odległych częściach świata. Święto na krańcach świata - Rumia. Kocham cię życie - Szczecin.

WHAT DOES SZKOLASALEZ.WAW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolasalez.waw.pl Mobile Screenshot of szkolasalez.waw.pl Tablet Screenshot of szkolasalez.waw.pl

SZKOLASALEZ.WAW.PL SERVER

I caught that a single page on szkolasalez.waw.pl took two thousand two hundred and ninety-seven milliseconds to come up. We could not detect a SSL certificate, so therefore our crawlers consider szkolasalez.waw.pl not secure.
80.48.62.2

We identified that szkolasalez.waw.pl is utilizing the nginx operating system.

Szkoła Sióstr Salezjanek - News

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain states the following, "Najbliższe zebranie z Rodzicami odbędzie się w środę 7 marca o godz." We analyzed that the web page also said " Od 1 marca 2018 r." It also stated " Szkoły podstawowej na rok szkolny 20182019! Dokumenty i regulamin rekrutacji dostępne w zakładce. Nie obowiązuje rekrutacja, tylko zapisy. Tu decyduje kolejność zgłoszeń! Istnieje możliwość utworzenia też klas starszych. Wniosek do klasy czwartej i starszej. Odbędzie się zebranie Rady Rodziców,."

ANALYZE OTHER WEB PAGES

Portal Home - CMS Website Services

Begin the search for your perfect domain name.

Hair Cuttery Careers - HOME

Living Bold, Working Bold. Learn more about our Beautiful Rewards.

Bicientrega Ccs Servicio de mensajería en Bicicleta

Que creemos en la Bicicleta. todo lo que necesites a un pedal de ti. Este ideal comenzó en el 2013. Le gusta a 1 persona.